Únor 2008

Ankete-bydlení

15. února 2008 v 14:17 | barrruska |  Anketky
HLASUJTE LIDIČKY PROSÍM PROSÍM

Clive ve filmu Sin City-město hříchů

15. února 2008 v 14:09 | barrruska |  Clive Owen
Je tam úplně vzadu:

Clive-obrázky

15. února 2008 v 13:52 | barrruska |  Clive Owen
Tohle je Clive Owen...

Clive-životopis

15. února 2008 v 13:41 | barrruska |  Clive Owen
Clive Owen
Herec
Datum narození:
03.10. 1964
Místo narození:
Keresley,Warwickshire,Velká Británie
Znamení:
Váhy
Životopis:
Clive Owen vystudoval britskou Royal Academy of Dramatic Arts a ve svých 24 letech se stal velmi populárním díky roli v televizním seriálu Chancer. Na tento úspěch navázal několika dramatickými a silnými rolemi ve filmech jako Zavři mé oči nebo Bent. V průběhu celých devadesátých let se objevoval střídavě na televizní obrazovce, stříbrném plátně a divadelním pódiu.

Mezi jeho nejznámější filmy patří Krupiér, Gosford Park, Century a Agent bez minulosti. Zahrál si také ve čtveřici televizních filmů Vyšetřování naslepo, snímku An Evening with Gary Lineker, a obsadil titulní roli v seriálu Sharman. Dále si zahrál ve filmech I'll Sleep When I'm Dead nebo v akčním historickém dramatu Král Artuš (režie Antoine Fuqua, 2004). Po boku Angeliny Jolie se objevil v romantické válečném dramatu Hranice zlomu (režie Martin Campbell, 2003).

Clive Owen si v roce 2005 zahrál ve filmu režiséra Roberta Rodrigueze, Sin City - město hříchu. Objevil se zde v povídce "Velká tučná zabijačka" jako Dwight, tvrdohlavý bývalý novinář a jediný muž, na kterého se "pracující" dívky Sin City mohou spolehnout. Snažil se změnit svůj život. Ale když začnou ve Starém Městě potíže, je Dwight opět připraven se dát do boje a ochránit své přátele. Robert Rodriguez a Frank Miller si zpočátku nebyli jistí, zda dokážou mezi herci najít někoho tak drsného, jako je Dwight, ale nakonec objevili právě Clivea Owena, který byl pro ně přesnou kopií Dwighta. Samotnému Owenovi se postava Dwighta líbí - drsný muž se slabostí pro ženy. Jak sám říká, bavilo ho hrát v něčem, co se naprosto lišilo od jeho předchozích projektů.

V roce 2005 získal Zlatý glóbus a byl nominován na Oscara za roli Larryho ve filmu Mikea Nicholse Na dotek, v němž si zahrál s Julií Roberts, Judem Lawem a Natalií Portman. Ve stejném roce ztvárnil hlavní roli ve filmu Hra s nevěrou (režie Mikael Håfström), kde se objevil jako výkonný pracovník v reklamní agentuře Charles Schine, který je jen dalším člověkem z Chicaga, jež každé ráno běží na vlak v 8:43, aby se dostal včas do práce. Když jej ale jednou nestihne a díky tomu se setká s Lucindou Harris (Jennifer Aniston), jeho život se nenávratně změní.

Roku 2006 dokončil práci na filmu Spikea Leea Inside Man s Denzelem Washingtonem a Jodie Foster a v tomtéž roce natáčí film Children of Men, v němž se představí po boku Julianne Moore.

Kelly-životopis

15. února 2008 v 8:45 | barrruska |  Kelly Clarkson
Kelly Clarkson
Zpěvačka
Datum narození:
24.04. 1982
Místo narození:
Burleson,Texas,USA
Znamení:
Býk
Životopis:
Kelly Clarkson je krásná, mladá vítězka soutěže American Idol (americké verze populární pěvecké soutěže Pop Idol), která ihned po svém vítězství doslova "pobláznila" celou Ameriku. Její debutové album nese název "Thankful" a prvním singlem se stala píseň "Miss Independent", kterou pro Kelly napsala Christina Aguilera.

Poslední čtvrtletí roku 2003 navíc Kelly věnuje své intenzivní propagaci v Evropě. Signály jsou jasné - zrodila se nová hvězda!Má piercing v nose!

Kelly-obrázky

15. února 2008 v 8:39 | barrruska |  Kelly Clarkson

O čem je ordinace??

15. února 2008 v 8:24 | barrruska |  Ordinace v růžové zahradě
Motto:
TV seriál 2005-????
Typ filmu:
Rodinný
Rok výroby:
2005
Hrají:
Roman Zach , David Prachař , Tomáš Krejčíř , Linda Rybová , Daniela Šinkorová , Ladislav Potměšil , Petr Rychlý , Oliver Cox , Barbora Petrová , Ivana Jirešová , Veronika Nová , Veronika Jeníková , Dana Verzichová , Vanda Hybnerová , Pavel Tesař , Pavel Nový , Otakar Brousek st. , Miroslava Pleštilová , Aleš Procházka , Dušan Kollár , Carmen Mayerová , Oldřich Vlach, Pavel Soukup , Ondřej Volejník , Ladislav Ondřej , Lukáš Jůza , Sandra Nováková, Veronika Gajerová , Ondřej Sokol, Jitka Čvančarová
O čem to je:
Začíná nový seriál TV Nova Ordinace v růžové zahradě. Vstoupíme v něm do třinácté komnaty medicíny do gynekologické ordinace a na porodnicko gynekologické oddělení nemocnice v menším českém městě Kamenici. Hrdiny seriálového příběhu jsou nejen lékaři a zdravotní sestry, ale i jejich rodinní příslušníci, blízcí přátelé a také pacientky. Seriál Ordinace v růžové zahradě je zalidněný přitažlivými postavami, které si diváci hned oblíbí. Dosud žádný seriálový tvůrce nenašel odvahu vyprávět divákům příběhy, které se rodí v gynekologické ordinace. Až nyní! Autorka Lucie Konečná rozehrává životní osud obětavé a krásné sestřičky Kamily, která se v životě musí hodně otáčet, aby stihla každodenní kolotoč mezi ordinací, rodinou a nočními službami v nemocnici. Všechno chce dělat perfektně a sotva stíhá Není proto divu, že jednoho dne v návalu práce udělá chybu. Opomenutí, ze které se může vyvinout velký malér A jeho důsledkem může být i smrt.

LaFee-obrázky

14. února 2008 v 16:01 | barrruska |  LaFee
LaFee

LaFee-životopis

14. února 2008 v 15:08 | barrruska |  LaFee
Christina Klein LaFee
Zpěvačka
Datum narození:
09.12 1990
Místo narození:
Stolberg u Aachenu,Německo
Znamení:
Střelec
Životopis:
LaFee alias Christina Klein chodí do 9. třídy ve škole v Aachenu.Její matka Keriakoulla je Řekyně a její otec Bernhard je Němec. Se svým bratrem Andreasem (20) žije poblíž Aachenu. Jejími koníčky jsou tancování, plavání a samozřejmě zpěv.Na obličeji mám vytetované LF jako LaFee......

Ordinace 1-postavy

14. února 2008 v 12:03 | barrruska |  Ordinace v růžové zahradě
Gita Petrová(mrtvá)
Čestmír Mázl
Silva Petrová
Lucie Hrušková
Tomáš Hruška
Aleš Čížek
Vendulka Čížková
Richard Petr
Lukáž Brejžek
Jakub Mázl
Zuzana Tichá
Bobina
Michal Šebek(už nehraje)
Pavel Vácha(už nehraje)
Roman Kříž(už nehraje)
Martin Vácha (už nehraje)
Lenka Váchová
Daniela(už nehraje)
Tereza(už nehraje)
Cyril(už nehraje)
Evžen(už nehraje)
Helena Vlková(už nehraje)
Vlk,manžel Heleny(už nehraje)
Jiřina Smolová matka Kamily Váchové(už nehraje)
sestra Šímová
Prokop Hrubý
sestra Markéta

Ordinace 2-upoutávka

14. února 2008 v 11:02 | barrruska |  Ordinace v růžové zahradě
Už začala ordinace v růžové zahradě 2 a tady máte upoutávku..

Ordinace 1-začátek

14. února 2008 v 10:56 | barrruska |  Ordinace v růžové zahradě
Tady uvidíte jak ordinace v růžové zahradě 1 začínala....Byla tam ještě Kamila atd.

Psí fotky

11. února 2008 v 10:30 | barrruska |  Pejsci
No není rozkošnej?
No někdo se nám schovává do košíčku
Juzisy
No jsme trochu ospalí že?
Haf nám je trošku zima haf
Takový pěkný balíček
Štěňátka

Anketa-Sos mi vida

11. února 2008 v 10:12 | barrruska |  Sos mi vida
HLASUJTE PROSÍM......

O čem to je?

11. února 2008 v 10:09
Počet dílů: 231
Rok výroby: 2006
Země výroby: Argentina
TV společnost: Pol-ka
Esperanza Muñoz alias Monita je boxerka, která ale není moc šťastná v osobním životě - její snoubenec se jí snaží řídit nejen život, ale i kariéru. Další ránou je oznámení od lékaře, že Monita nesmí nějaký čas boxovat. Dívka si tedy začne hledat jinou práci. S půjčenými šaty se jde představit do firmy Martína Quesada. Mladý a přitažlivý podnikatel Martín po svém otci zdědil významnou stavební firmu, má snoubenku Constanzu, které jde jen o společenské postavení a prestiž. Nic z toho mu však nepřináší příliš radosti, jeho snem je Formule 1, které se věnoval před smrtí své první manželky. Jak se tito dva lidé sblíží a jak proběhne jejich setkání???

Kdo hraje v Sos mi vida?

11. února 2008 v 10:01 | barrruska |  Sos mi vida
Monita(Natalia Oreiro)
Obrazek
Martín(Facondo Arana)
Obrazek
Constanza(Carla Peterson)
Obrazek
Kimberly(Fabiana Garcia Lago)
Obrazek
Alfredo(Alejadro Awada)
Obrazek
Mercedes(Claudia Fontan)
Obrazek
Jose(Elias Vinoles)
Obrazek
La Turca(Monica Ayos)
Obrazek
Miguel(Marcelo Mazzarello)
Obrazek
Quique(Carlos Belloso)

Natalie z Sos mi vida

9. února 2008 v 15:09 | barrruska |  Natalia Oreiro

Životopis

8. února 2008 v 17:04 | barrruska |  Natalia Oreiro
Natalia Oreiro
Zpěvačka, Herečka
Datum narození
19.05.1977
Místo narozaní
Montevideo, Uruguay
Znamení
Býk Natalia už odmalička chtěla být umělcem. Od osmi let začala chodit na hodiny zpěvu a kurzy herectví. Když jí bylo 12 let vyzkoušela dětský konkurz do reklamy, nakonec byla vybrána a její kariéra oficiálně začala. Mezi 12 a 16 rokem vystupovala ve více, než 30 reklamách pro významné společnosti, jako jsou Coca - Cola, Pepsi, Johanson & Johanson. Ve čtrnácti byla vybrána z více než 10 000 uchazečů pro cestování s brazilskou televizí.

Ačkoliv Natalia neustále pracovala, většinu svých příjmů vydala na zaplacení cest, které musela často podnikat do Buenos Aires z její rodné Montevideo. V 17 letech se rozhodla přestěhovat do Argentiny, kde dostala malou roli v telenovele "Inconquistable corazón" (1993). Po několika rolích v malých telenovelách získává hlavní roli Valerii v telenovele Bohatí a slavní "Ricos y Famosos" (1997), která jí přinesla první výraznější popularitu.

Po tomto prvním významnějším úspěchu v televizi získala první filmovou roli v komedii Argentinka v New Yorku "Un argentino en Nueva York" (1998), kde si zahrála mladou ženu, která se chce prosadit v hudebním světě. Za tento výkon byla Natalia vychvalována a v Argentině se tento film stal absolutním trhákem. Také soundtrack k filmu se stal číslem jedna po dobu tří měsíců. Všechny větší nahrávací společnosti se s ní snažili podepsat smlouvu.

Smlouvu podepsal s BMG a v roce 1998 vydává své debutové album Natalia Oreiro, které obsahovalo ústřední melodii k populární telenovele Divoký anděl "Muňeca Brava". Tato telenovela byla ohodnocena, jako nejlepší telenovela v Argentině. Její album se prodávalo ve více než 60 zemích a získalo dvě platinové desky. Získalo si mezinárodní úspěch a stalo se jedním z nejprodávanějších v mnoha zemích celé Ameriky a Evropy, kde získávalo zlaté, nebo platinové desky. Tato popularita ji donutila uskutečnit celosvětové turné od Latinské Ameriky, Evropy, Středního východu až po Asii. Turné bylo velmi úspěšné a všechny koncerty byly vyprodané.

Po tomto velkém úspěchu se rozhodla plně věnovat pěvecké kariéře, proto se přesunula do Los Angeles, kde strávila dva měsíce nahráváním svého druhého alba "Tu Veneno"(Your Poison). Také se vrátila zpět k herectví v telenovele "Kachorra" (2002), která se opět stala hitem po celém světě. A také vydala své již třetí album "Turmalina".

V roce 2001 se Natalia vdala za Ricarda Mollema, který je hlavním představitelem argentinské skupiny Divididos.

Obrázky

8. února 2008 v 17:00 | barrruska |  Natalia Oreiro
Natalia Oreiro
Natalia Oreiro
Natalia Oreiro
Natalia Oreiro
Natalia Oreiro
Natalia Oreiro

Drž hubu!

3. února 2008 v 9:10 | barrruska |  Gérard Depardieu
Gérard ve filmu Drž hubu!:
Gérard Depardieu
Gérard Depardieu
Gérard Depardieu
Gérard Depardieu
Gérard Depardieu
Gérard Depardieu
Gérard Depardieu
Gérard Depardieu
Gérard Depardieu